Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal - Biz Kimiz

Etkileşimi sevenWeb Tasarım Uzmanları

İnteraksiyon "Etkileşim" demektir. İngilizce Interaction kelimesinden Türkçe'ye aktarılmıştır. Firmamız 1998 tarihinden bu yana İstanbul'da kurumsal web tasarımı, internet teknolojileri ve yeni adıyla dijital dönüşüm hizmeti vererek sektöründe önde gelen firmalar arasında yerini almıştır. Türkiye'de internet ve bilgisayar teknolojisinin yerleşme sürecinde küçük, orta ve büyük ölçekli sayısız firmaya web tasarımı hizmeti veren İnteraksiyon, işletmelere web tasarım ve yazılımında güncel teknoloji, arama makinaları ve arama sonuçlarında ilk sıralara yükselme stratejisi ve dijital reklamlar konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

İnteraksiyon, proje çalışmalarını; müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak amacıyla, eğitim, hizmet ve destek olarak üç ayrı planda yapmaktadır. Yapılan çalışmanın içeriği ve proje sisteminin nasıl çalıştığına dair 'bilgilendirme', proje kontrolünü öğrenmek isteyen müşterilerine proje 'eğitimi' vermek ve işleyiş esnasında reklam 'desteği' sağlamak kaliteli hizmet planımızın temel başlıklarıdır.

İnteraksiyon; hizmet kalitesini arttırmak amacıyla, müşterileriyle, belirlenen aralıklarla toplantılar gerçekleştirmekte ve internet üzerinde reklam ve tanıtımlarının nasıl daha mükemmel hale gelebileceği konusunda müşterileriyle görüş paylaşımı ve fikir alışverişinde bulunmaktadır. Bu toplantılarda; proje istatistikleri ve tüm doneler ayrı ayrı değerlendirilip yapılacak çalışmalar ile hedeflenen kitleye en kısa zamanda, '0' hata ile ulaşmak amaçlanmaktadır.

İnteraksiyon, internetin kurumsal kullanımı ve kuruma yarar sağlayabilecek tüm faktörler konusunda firmaları bilgilendirerek, kurumu potansiyel müşterileriyle bir araya getirmek üzere iddialı çalışmalar yapmakta ve sonuçlarını profesyonel metodlarla değerlendirerek kurumun yeni stratejiler geliştirmesine yardımcı olmaktadır. Amacımız, gelişen teknolojiyle birlikte, ölçek ayırt etmeksizin Türkiye'deki kuruluşlara konularımızla ilgili gerekli hizmeti kaliteli bir biçimde sunmaktır. Hizmetlerimizde kaliteyi arttırmak üzerine çalışmalarımız devam edecektir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Kurumsal kimlik çalışmalarımız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN