Web Sitesi Tasarımı

web sitesi tasarımı

Firma Web Sitesi

Kurumsal ve Profesyonel

Hedef kitleleriniz düşünülerek tasarlanacak olan bir web sitesi, etkileyici görünümü olan bir web tasarımı oluşturmaktan çok daha fazlasını gerektirir. Kullanıcı deneyimi, arama motoru optimizasyonu, kullanım kolaylığı ve teknik ayrıntıların dikkate alınması, günümüzün rekabetçi piyasasında performans gösterecek şekilde tasarlanmış bir web sitesi geliştirmede yer alan unsurlardan sadece birkaçıdır.

Web tasarım ve geliştirme ekibimiz, işletmenizin büyümesini kolaylaştırmak için bir dizi etkili hizmet oluşturmuştur. Bunlar arasında; kullanılabilirlik ve responsive (duyarlı) tasarıma odaklanan firma web siteleri ve e-ticaret çözümleri, işletmenize kişilik katan yaratıcı marka çözümleri ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz fikirler ve oluşumlar için özel kullanımlı ve stratejik programlamalar yer alır.

İşletmenizi internette daha verimli hale getirmek için, ister basit bir şirket sitesine ya da daha etkileşimli bir web tasarımına ve yazılımına ihtiyacınız olsun, web geliştirme ekibimiz vizyonunuzu hayata geçirmenize ve iş veriminizi arttırmaya yardımcı olacaktır.

Sitenizi Yönetin

Firma web sitesi tasarımı için, kullanımı kolay, arama motoru dostu, esnek geliştirme platformu, anında kolayca değişiklik yapmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemi (CMS) sağlıyoruz.

Responsive Web Tasarımı

Tüm web trafiğinin %50'den fazlası mobil cihazlardan geldiği için, işletmeniz için mobil uyumlu bir web sitesi oluşturmak artık bir gerekliliktir. Her şey duyarlı (responsive) bir web tasarımı ile başlar.

Responsive web tasarımı, web sitenizin görüntülendiği herhangi bir cihazın ekranına uyum sağlamasına ve kullanıcının en iyi deneyimi sağlamasına olanak tanır. Bu, web sitenizin masaüstü, dizüstü, tablet veya akıllı telefon kullanan bir kullanıcı için sorunsuz görüneceği ve kusursuz çalışacağı anlamına gelir.

İnteraksiyon'un geliştirdiği web siteleri, kullanılan her cihaza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan responsive web tasarımı kullanır.

E-ticaret Sitesi

İnteraksiyon hazırladığı e-ticaret yazılımı ile web sitenizle sorunsuz entegrasyon sağlayan esnek çözüm sunar. Eticaret yazılımı, size keyifli bir müşteri deneyimi ile 7/24 satış yapma olanağı verir.

Grafik Tasarım

Profesyonel grafik tasarımcılarımız, kurumsal kişiliğinizi görsel tasarıma çevirecek yaratıcı yetenekler sunmaktadır.

Temel tasarım ilkelerini, tipografiyi ve renk bilgilerini profesyonel bir şekilde değerlendiren ekibimiz, markanızı temsil etmekten gurur duyacağınız etkileyici grafikler oluşturmak için her adımda sizinle birlikte çalışacaktır.

Web Sunucu Hizmeti

Web siteniz ile birlikte, işletmeniz için uyarlanmış, esnek, düşük maliyetli bir web sunucu çözümü de sunuyoruz. Servis sağlayıcınız olarak, web barındırma işlemleriniz ile ilgilenerek, yazılım güncellemeleri, sunucu yönetimi, e-posta barındırma ve destek hizmetleri de vermekteyiz.

İster büyük bir e-ticaret mağazası, ister küçük bir işletme olun, sunucu hizmetlerimiz firmanızın internetteki yüzüne güvenlik ve uzman destek yönetimi sağlarken, web sitenizin profesyonelce yönetildiğini bilmenin güvenini hissedersiniz. Sistemlerimizi ve yazılımımızı sürekli izleyerek web sitenizin ve verilerinizin güvenliğini sağlıyoruz:

Seo Destekli Web Sitesi Tasarımı

Arama motoru optimizasyonu, kullanıcıların sitenizi bulmasına yardımcı olan, web tasarımınız ise sitenizde tutan faktörlerdir. Bu iki dijital pazarlama unsurunu, işletmenizin internet ortamında büyümesi ve başarıya ulaşması için güçlü bir platform oluşturarak sizlere sunuyoruz.

Bu yüzden SEO, yaptığımız her sitede temel olarak uygulanmaktadır. Ekibimiz, güncel SEO teknikleriyle desteklenmiş stratejik web tasarımı oluştururken, uygulanan arama motoru optimizasyonu ile web sitenizin keşfedilmesi kolaylaştırılır.

Web Sitesi Mimarisi

Kullanımı ve sayfalar arasındaki geçiş kolaylığı, mantıksal bir içerik ve mimari yapı, yeni ziyaretçilerinizin arama motorlarında firmanızı keşfetmesine ve aradıklarını bulmalarına yardımcı olur.

Temiz Kodlama

Web tasarım ve yazılım ekibimiz projelerde, en güncel HTML5, PHP, Java ve CSS3 kodlamalarını kullanır.

Hızlı Yükleme

Hızlı yükleme süresi ziyaretçilerinizin memnuniyetini arttırken, sitenizden hemen ayrılma oranlarını düşürür. Google arama motoru, arama sonuçlarında hızlı web sitelerini diğerlerinden daha öne çıkardığını açıkça belirtmektedir.

Mobil Uyumlu

Firma web tasarım projeleri, sitenize giriş yapan her cihazda sorunsuz görünecek ve en yüksek performansı gösterecek şekilde geliştirilmektedir.

Web Sitesi Tasarım Süreçleri

1. Kurumsal Hedefler

Web siteniz işletmenize özeldir, bu nedenle kurumsal web sitenizin hedeflerini anlamak için ihtiyaçlarınızı, marka ve kurumsal kimliğinizi inceler ve başarı için en iyi strateji planını belirleriz.

2. Hedef Kitleniz

Web sitenizi ziyaret edecek kullanıcılarınızın davranışlarını belirlemek ve bu davranışlara özel kullanımı oluşturmak için yaş grubu, cinsiyet, konum ve tüm demografik bilgiler alınarak incelenir, kullanıcı stratejisi oluşturulur.

3. Plan Oluşturmak

Alınmış olan kararlar doğrultusunda, web sitenizin her aşaması için bir strateji oluşturulur. Bu çalışma, proje süresince neye ihtiyacımız olacağını, taleplerimizi, belirlediğimiz ve belirlenen sürede hedeflerinize ulaşmak için yaptığımız iş planıdır.

4. Tasarımlar

Web sitenizin öncelikle CMS (Yönetim Paneli) taslağını hazırlıyoruz. Siz, web sitenizi yöneteceğiniz, kullanımı son derece kolaylaştırılmış panelimizi incelerken, bizler de ön yüz tasarımını ve yönetim panelinizden gelecek olan bilgilerin ekrana yansıtılacağı alanları hazırlıyoruz. Böylelikle üretim aşamasına geçildiğini gözlerinizle görür, hedeflerinize ulaşma yolunda sizin de katılacağınız süreci başlatırız. Bu aşamada hedef kitlenize hitap edecek ve işletmenizin büyümesini hızlandıracak özel tasarımlar yaratıyoruz.

5. Web Yazılımı

Tasarım çalışması onayladığınız model ile tamamlanırken, eş zamanlı olarak yazılım çalışmalarımız da devam etmektedir. Alanında uzman yazılımcılarımız web sitenizde en son ve en güncel kodlama dil ve uygulamalarını kullanarak hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışır.

6. Kalite Güvencesi

Yeni sitenizi yayınlamadan önce, en iyi performansı sağlamak adına test sürecine sokuyoruz. Ekibimiz, web sitenizin başarı önündeki engelleri tek tek kontrol ederek ve belirlediği tüm sorunları gidererek yayın aşamasına getirir.

7. Web Sitesi Lansmanı

Kalite ve performans şartlarının sağlanmasının ardından sitenizi resmi olarak başlatmak için sizden son bir kontrol ve onay bekleriz. Siteniz bu aşamadan itibaren kısıtlama belirlemediğiniz sürece dünyanın her yanından ulaşılabilir haldedir. Her şeyin sorunsuz ilerlediğinden emin olmak üzere sitenizi yayına başlaması ile birlikte izlemeye devam ediyoruz.

Web Tasarımınızı Desteklemek İçin Pazarlama

Günümüz piyasasında rakipleriniz ile rekabet edebilmek için, firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi tam olarak ifade edebilen güçlü ve hızlı bir web sitesi tasarımı gerekmektedir. Ancak yine de ulaşmayı amaçladığınız başarı, bundan biraz daha fazlasını gerektirecektir.

Ekibimiz sadece tasarımcı ve yazılımcılardan oluşmuyor. Metin yazarı, seo stratejistleri, teknisyenler ve marka yaratıcılarımız ile müşterilerimizin başarısına yönelik çalışıyoruz. Bir dijital pazarlama ajansı olarak, kurumsal ihtiyaç ve taleplerinize göre hazırlanmış bir web sitesi oluşturabilir ve yayın ile birlikte başarıya ulaşmanız için sitenizi çalışmalarımızı başlatabiliriz.

SEO Hizmetleri

Sektörünüzde lider firmalardan biri olabilmek için, uzman ve verimli sonuçlar alabileceğiniz kapsamlı bir SEO stratejisine ihtiyacınız var.

 • Doğru hedef kitle
 • Aramalarda üst sıralar
 • Güçlü web sitesi mimarisi

Metin Yazarlığı

Sürekli ve sürdürülebilir bir büyüme için içerik pazarlama stratejisiyle markanızı güçlendirmek üzere yeni stratejiler yaratıyoruz.

 • SEO uyumlu içerik
 • Güven veren dil
 • Eksiksiz ve yalın bilgi

Tıklama başına ödeme

(PPC) yani ücretli reklam yönetimi, potansiyel müşterilerinize doğru yoldan rakiplerinizden önce ulaşabilmenizi sağlar.

 • Kısa sürede etki
 • Yoğunluğu artırır
 • Ölçümlenebilir sonuçlar

Sosyal medya

Sosyal medya pazarlamasının gücünü kullanarak varlığınızı daha fazla keşfetmeleri için hedef kitlenize erişim ağınızı genişletiyoruz

 • Marka görünürlüğü
 • Hedef kitlenizle etkileşim
 • Sosyal büyüme

Web sitesi tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Web tasarım hakkında daha ayrıntılı bilgi, ön bilgi vererek teklif talebi ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN