Metin Yazarlığı Hizmeti

web sitesine yazı hazırlamak

İnsanlar nasıl olsa okumuyorAma Google her birini okuyor

Etkili metinlerle oluşturulmuş bir web sitesi başarılı bir SEO stratejisinin ilk ve en önemli adımıdır. Arama yapan kullanıcıların, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili aradıkları cevapları içeren ve sorularını yanıtlamaya yardımcı olan etkili ve kullanıcı dostu içerikleriniz, sitenizin Google tarafından dikkate alınan ve ilk odaklanılan öğelerdir.

İçeriklerinizi hazırlayacak olan metin yazarı uzman arkadaşlarımız, nasıl yazılacağını ve nasıl iyi yazılacağını bilmekle beraber, aynı zamanda metinleri arama makinaları algoritmalarına hizmet edecek şekilde hazırlama bilgisine sahiptirler. Web sitenizde kullanılacak etkili metinler, ürünlerinizin arama makinaları tarafından keşfedilmesine yardımcı SEO dostu açıklamalar, güçlü, kısa ve etkili kampanya metinleri, işletme görünürlüğünüzü ve marka güvenilirliğinizi artıran sosyal medya ve blog gönderileri ürettiğimiz içerikler arasındadır.

Ürün, hizmet, proje ve uygulamalarınız içerisindeki metinler, ziyaretçileriniz ve potansiyel müşterileriniz için anlayabilecekleri biçimde, aynı zamanda arama motorlarının da keşfederek sistemlerine kaydedebilecekleri biçimlerde hazırlanmalıdır.

Hedeflediğiniz kitlenin talep ve ihtiyaçları ile uyumlu içerik pazarlama stratejileri oluştururken, web sitenizdeki içeriğin sahip olduğu güç ve önemi keşfetmenizi de sağlıyoruz.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal medya pazarlama stratejisinin anahtarı, insanların paylaşmak istediği içerikleri sürekli olarak oluşturabilmektir.

Sosyal medya kampanyalarınızı güçlendirmek için de metin yazarlığı hizmetimizi kullanın. Hedef kitlenizin sosyal medyadan paylaşabileceği, yüksek kaliteli, ilgi çekici gönderilerinizi oluşturalım. Biz düzenli olarak içerik stratejinizi uygularken, siz hedef kitlenizin büyümesini izleyin.

İçerikleri Oluşturmadan Önce

Satış Ekibine Sorduğumuz Sorular

Müşteri Hizmetleri Ekibine Sorduğumuz Sorular

Yönetime ve Kurucu Ekibe Sorduğumuz Sorular

Lojistik Ekibe Sorduğumuz Sorular

Metin yazarlığı hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

İçerik hazırlama hakkında daha ayrıntılı bilgi ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN