Prensiplerimiz

Kurumsal - Prensiplerimiz

Tüm enerjimiz ve tecrübemizleHedeflerinize Ulaştırıyoruz

Prensiplerimiz

İnteraksiyon olarak, öncelikle müşterilerimize, yapılacak web sitesinin amacını, hedefledikleri kitleleri ve site üzerinden ulaşmak istediklerini danışırız.

Görevimiz tasarım, fonksiyonellik, uyumluluk, verimli bir sunum ve bunların hedeflenen kitle üzerindeki etkileri için müşterilerimize tavsiyelerde bulunmaktır.

Müşterimizin tasarım tercihlerinde, web sitesinin işlevselliğini olumsuz etkileyebilecek sorunları belirler, ayrıntıları ve örnekleri ile açıklar, müşterimizin nihai karar vermesinde yardımcı olmak için tavsiyelerde bulunuruz.

Becerilerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak, içerik ve yazılım ile uyumlu web tasarım yapısını kurmak için kullanırız.

Hedeflenen kitlelerin siteden faydalanmalarını en üst seviyeye çıkarmak için, hızlı yüklenen sayfalar, işlevsel bir menü ve kolay takip edilebilir içerik sistemi hazırlarız.

Uluslararası standartlara uygun web tasarım kodlaması kullanarak tüm tarayıcılarda maksimum verimi amaçlarız.

Müşterilerimize telif hakları ve fikri mülkiyet konusunda sorumluluk sahibi olmalarını tavsiye ederiz.

İllegal faaliyetler, şiddet, cinsellik, ırkçılık, yanlış ve yanıltıcı bilgiler içeren, ulusal ve/veya yerel tüketici haklarını ihlal eden web sitesi tasarım işlerini kabul etmeyiz.

Müşterilerimizle yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda destek, takip ve bakım işlemlerinin, web sitesi tasarımı sözleşmesinin önemli bir parçası sayarız.

Teklif sürecinde fiyatlandırma politikasında açık ve net davranırız. Sözleşme dışında bir yükümlülük almadığı sürece müşterimize ek bir maliyet belirtmeyiz.

Web tasarımı ve yazılım projelerimizi; güncel, geliştirilebilir kodlamalar, yeni trend internet ve web teknikleri kullanarak, arama makineleri ile uyumlu olarak tasarlarız.

Çalışmalarımızı sözleşmemizde belirtilen tarihlerde, zamanında veya öncesinde teslim ederek, her projenin başarılı olmasını sağlamak üzere tüm gücümüzle çalışırız.

Müşteri tarafından verilen tüm bilgileri (güvenlik kodları, parolalar, kişisel bilgiler) hassasiyetle korur, online ödeme işlemlerini güvenlikli sunucularda SSL şifreleme sistemi ile faaliyete geçiririz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Kurumsal kimlik çalışmalarımız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN