Sosyal Medya Yönetimi

sosyal-medya-sayfalarini-yoneten

Sorunsuz ve sürekli iletişimSosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi sosyal iletişim mecralarında yayınlanan içerikleri planlama, oluşturma, yayınlama, ulaşılan kitle ile etkileşim kurma, raporlama ve analiz etme sürecidir. Mevcut ve yeni hedeflediğiniz kitlelere ulaşmak ve marka farkındalığını arttırmak, iyileştirmek ve sürdürmek üzere sosyal medya yönetim hizmeti veren bir firma olan İnteraksiyon, işletme onayıyla yayınladığı orjinal içeriklere yapılan sosyal medya müşteri yorumlarını, işletmenin oluşturulmuş ve süreç esnasında oluşturulacak standartları dahilinde cevaplamaktan, uzun vadeli pazarlama hedeflerine ulaşma stratejisi geliştirmeye kadar tüm sosyal medya faaliyetlerini yönetmek konusunda uzmandır.

Dünya çapında sosyal medyayı kullanan 3,3 milyar kişi ve her saniye 12 yeni kullanıcıyla giderek büyüyen bu ortamda, sosyal medya yönetim hizmetleri, bu büyük kitleye ulaşmanıza, tanıtım yapmanıza, kampanyalar düzenlemenize yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya Yönetimine Başlarken

Hedef kitlenizle sosyal medya aracılığıyla etkileşim kurmak gün geçtikçe daha da önem kazanıyor. Her biri potansiyel müşteri olan kullanıcılar, işletme, marka, ürün ve hizmetlerle Linkedin, Twitter, Facebook, ve Instagram aracılığıyla etkileşime giriyor, hızlı dönüş ve profesyonel çözümler bekliyorlar.

Sosyal Medya Yönetim Araçları

Sosyal medya stratejinizi oluştururken, planlarken ve uygularken güncel yönetim araçları ve gelişmiş uygulamaları kullanarak, işletmenizin sosyal medyadaki yönetimini

Ayrıca, sosyal medya yönetim araçları genellikle çok ekonomiktir ve çoğu, satın almadan önce test etmeniz için ücretsiz sürümler sunar. Bununla birlikte, sosyal medyada gerçekten bir fark yaratmak istiyorsanız, daha büyük bir stratejiye ihtiyacınız olacaktır.

Sosyal Medya Yönetim Hizmetimiz Size Ne Sağlayacak?

Sosyal medya yönetiminiz için güncel yönetim araçları ve gelişmiş uygulamalarla, şirketinizin kaliteli içerik paylaşım miktarını arttırıyor, içeriğinizin kalitesini iyileştirmek ve hedef kitlenizin ilgisini çekmek üzere çalışmalar yapıyoruz.

Sosyal medya varlığınızı doğru bir şekilde yöneterek, sosyal medya seviyenizi her defasında bir sonraki seviyeye taşıyoruz.

Sosyal medya yönetimi ile tüm bu hesaplarınızı tek bir platformda kontrol ederek ve her birine en kısa sürede gönderim yaparak işletmenize zaman kazandırıyoruz. Aynı içeriği aynı anda birden fazla hesapta yayınlayarak, markanıza tutarlı stratejiler sağlıyoruz.

Hazırladığımız gönderileri gün, hafta ve hatta aylar öncesinden planlayarak aynı anda birden fazla gönderiyi planlanan zamanda yayınlıyoruz.

Uygulamalarımız ile, içeriklerinize yorum yapan müşterilerinize 7/24 yanıt verecek olan robot yazılım hizmeti sunuyoruz.

İçeriklerinizle kimin, ne sıklıkla ve nereden geldiklerini görmenizi sağlayarak uzun vadede daha iyi strateji oluşturmanıza olanak sağlıyoruz.

Başta demografik bilgiler ve coğrafi istatistikler olmak üzere sosyal medyadaki varlığınızı tümden ve sürekli olarak iyileştirmek için stratejik veriler sağlıyoruz

İçeriklerinizdeki mesajların viral kirlenmeden etkilenmeden müşterilerinize anlamlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Sosyal medya yönetim hizmetimiz, işletmenize zaman tasarrufu, daha ayrıntılı bir hedef kitle raporu ve geliştirilmiş müşteri desteği sağlayacaktır

Sosyal Medya Yönetiminin Maliyeti Ne Kadardır?

Sosyal medya yönetim hizmetleri, yapılacak çalışmaların açısından maliyet farklılıkları gösterir. Bu sebeple net bir karar vermeden önce özel bir fiyat teklifi almanız çok önemlidir.

Sosyal Medya Yönetimi için teklifimizi hazırlarken öncelikle iki önemli faktörü belirliyoruz; yönetilecek hesap sayısı ve planladığınız günlük/haftalık/aylık gönderi sayısı.

Sosyal medya yönetim hizmetimiz sosyal medyadaki genel stratejinizi geliştirmek için pazarlama stratejisinden ücretli reklamcılığa kadar her şeyi size sunmaktadır. Bu nedenle, sosyal medya yönetimi hizmetleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli faktörlere bağlı olarak maliyet açısından farklılıklar gösterir:

Sosyal Medya İstatistikleri

Sosyal Medya Yönetim Hizmetini en verimli şekilde kullanmaya karar vermenizi sağlayabilmek için aşağıdaki istatistiklere göz atmanızın yararlı olacağını düşünüyoruz.

Doğru yapıldığında, sosyal medya yönetimi müşterilerle etkileşim biçiminizi hayal bile edemeyeceğiniz bir şekilde dönüştürebilir. İşletme içerisinde başarılı bir sosyal medya kampanyası yürütebilmek için yeterli kaynağınız varsa yukarıda verdiğimiz bilgiler iyi bir başlangıç ​​olacaktır. Bununla birlikte, şirketinizin sosyal medyadaki varlığını önemli ölçüde iyileştirmek ve geliştirmek ile ilgileniyorsanız, bizden teklif alabilirsiniz

Sosyal Medya Yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Sosyal Medya Yönetimi hakkında daha ayrıntılı bilgi ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN