Kurumsal Tanıtım Filmi

google-analytics-site-istatistikleri

Bir adım öne çıkmak içinKurumsal Tanıtım Filmi

İşletmeniz için çok çeşitli sebeplerle kurumsal tanıtım filmi hazırlayarak kullanabilirsiniz. Kurumsal tanıtım videosu, hedef kitlenizi genişletmek amacıyla izleyicilere kurumunuz hakkında bir izlenim vermenize, kuruluşunuzun güçlü özelliklerini sunmanıza, stratejik pazarlama ve iletişim mesajları iletmenize veya ürününüz, markanız veya hizmetiniz için ikna etmenize yardımcı olabilir.

Kurumsal film hazırlama amaçları

Online Reklamlar : Kısa, etkili ve daha düşük bütçeli reklamlardır. Senaryo ve firma hikayesinin yansıtılması ile güçlü dönüşler alma fırsatına sahip olursunuz. İşletmenizi organik olarak tanıtmanın ve sitenizin SEO sonuçlarına katkıda bulunabilecek kurumsal tanıtım yoludur.

Eğitim Videoları : Personel eğitimi veya kullanıcı yardım ve eğitim videoları bu çalışmalardandır. Ürün ve hizmet tanıtımlarınıza katkıda bulunabileceği gibi personelizin eğitimini de kolaylaştırabilecek ve şirketlere önemli miktarda para tasarrufu sağlayabilecek bir araç olabilmektedir.

Konferans için filmler : Kurumunuzun, departmanlarınızın, personelin iş akışı esnasında örneklendirilmiş senaryoları filme alınabilir, günlük etkinliklerden genişletilmiş içerik oluşturularak bütün bir tanıtım filmi oluşturulabilir.

Tüketici referans filmleri : Potansiyel hedef kitlenize sunulabilecek, ürün ve hizmetinizi tecrübe etmiş kullanıcıların videolarının oluşturulması

Sanayi filmleri : Belirlenmiş sektörlerde hizmet veren, üretim yapan şirketleri hedefleyen, pazarlama veya ticari tanıtımlarda kullanılan filmler.

Kurum içi iletişim : Şirket içi iletişim kanallarına entegre edilen filmlerdir. Üst yönetim ve çalışanlar arasındaki bağı güçlendirme amacıyla kullanılabilmektedir.

Marka ve Kampanya filmleri : Yapacağınız tanıtım filmleri genel olarak web ve internet üzerinde yayınlanabilme amacıyla yapılmaktadır. Ürün ve hizmetleriniz için bir etkileşim yaratma amacı olarak da etkilidirler

Proje Aşamaları

Senaryoyu oluşturuyoruz

Tanıtım filminizin içeriğinde ne olması gerektiğini yani senaryoyu sizinle birlikte oluşturuyoruz. İşletmenizi en iyi siz bilirsiniz ve neyin tanıtılması gerektiğini, kimlerle, hangi hedef kitleyle iletişim kurmak istediğinizi, kullanıcı ve izleyicilerinizin kim olduğunu, bu kitleye ne tür bir bilgi akışı sağlamak, ve ne tür bir deneyim yaşatmak istediğinizi bildireceğiniz ve sorularınızı cevaplayacağım bir toplantı planlıyoruz. Tüm unsurları konuşarak senaryoyu planlıyoruz.

Çekimlere başlıyoruz

Senaryodan tamamen memnun kaldığınızda, çekimler için takvim oluşturulur ve çekimlere başlanır. Üç kişilik kamera ve drone ekibimiz, belirlenmiş bölgelere giderek senaryo dahilinde çekimlerini yaparlar.

Üretime geçiyoruz

İlk çekimler sonrası elimizdeki tüm görsel malzemeyi işletmenize uygun bir videoya dönüştürmeye başlıyoruz. Bu aşamanda renk ve görseller, ses efektleri ve müzik gibi profesyonel teknikler kullanıyoruz. Bu teknikler videonuzun film olarak etkisinin artmasını sağlayacaktır. Yaptığımız bu işlemler videonuzun hedef kitlenize doğru mesajlar vermesi amacıyla özenle gerçekleştirilir.

Yayına hazır

Kurumsal tanıtım videonuz tamamlandı fakat hala hedef kitleniz ile buluşmadı. İhtiyacınız olan tüm formatlarda teslim edeceğimiz tanıtım videonuzu artık web sitesi tasarımınıza ekleyerek, Youtube kanalınıza yükleyerek ya da DVD formatında pazarlama aşamasında kullanabilirsiniz.

Sunacaklarımız

 • Senaryo ve Tasarım
 • Kameraman
 • Logo ve başlık animasyonları
 • Profesyonel düzenleme
 • Kurumsal müzik ile sunum
 • Ekip olarak sevgi ve özveri

Sunabileceklerimiz

 • Havadan Drone çekimi
 • Ses ve Işık teknisyeni
 • Film yönetmeni
 • Seslendirme
 • Çeşitli dillerde altyazı
 • İleri düzey animasyonlar
 • Video Pazarlama Stratejisi
 • TV Kampanyası oluşturmak

Kurumsal tanıtım filmi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Kurumsal tanıtım filmi hazırlama hizmetimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi, örnek videolar ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN