Kurumsal SEO Hizmeti

firma sitesini google da ilk sayfaya çıkarmak

Şirket Sitenizi İlk Sayfaya Taşıyarak Kurumsal Kimliğinize Katkıda Bulunuyoruz

Arama Motoru Optimizasyonu İşletmeler İçin Neden Önemlidir?

İnternette yer alan bir işletme olarak internet varlıklarınız, firmanızın gelişimini, büyümesini ve başarısını etkileyen etkilere sahiptir. Bu anlamda, hedef kitlenizin firmanızı bulma kolaylığı tüm sorularınızın ve sorunlarınızın cevabı olacaktır.

Hedeflediğiniz kitleler ürün ve hizmetlerinize talep göstermeden önce markanızın farkına varmalıdır. Hizmetlerimizden biri olan E-ticaret Seo tam da burada devreye giriyor. Ücretsiz SEO Denetim ve Analiz hizmetimizden yararlanarak içeriklerinizin hedef kitleleriniz için ne kadar görünür olduğunu, web sitenizin performansı, sitenizde bulunan kritik hatalar ve stratejinizi oluşturacak değerli bilgiler edinebilirsiniz.

Hedef kitleniz, sizin de karşılayabilecek olduğunuz ihtiyaçları doğrultusunda Google da arama yaptığında, web siteniz Google arama motoru algoritmasının da dikkatini çekmek üzere optimize edilmediğinden, sitenize gelmek yerine maalesef başka sitelere, yani rakip firmalara yönleniyorlar.

Yılların deneyimi ve sektördeki tecrübemiz ile en iyi SEO şirketi olarak ihtiyacı olan firmalara en etkili seo çözümlerini sunuyoruz. Web siteniz amaçladığınız iş hedeflerinize ulaşamıyor ya da çeşitli problemlerle karşılaşıyorsanız, geliştirilmiş SEO teknikleri konusunda gerçek seo uzmanlarıyla çalışmanızın zamanının geldiğini düşünmelisiniz.

İlk sayfada çıkmak ve daha fazla trafik içinÜç Temel Alana Odaklanarak Firmanızı Büyütüyoruz

Google da ilk sayfada çıkmak

Web sitenizin trafiğinin artması, arama motoru sonuç sayfalarında görünür hale gelmesi ile mümkündür. SERP olarak kısaltılan (Search Engine Result Pages) Arama Motoru Sonuç Sayfaları'nda görüntülenen sonuçlar, yapılan arama ile alakalı olarak arama yapanın ilgi düzeyine en yüksek sayfalar olarak görüntülenmektedir. Bu sıralama sonucu, ilk sayfada listelenen firmaların web siteleri en fazla tıklama ve en yüksek trafik oranını alırlar. İşletmenizle ilgili aramalarda, sektörünüzdeki rakip firmaların sizin alabileceğiniz web trafiğini ve ziyaretçileri almaya devam etmelerini istemezsiniz. Tecrübemiz ile sunduğumuz seo hizmeti, işletmenizin değerini ve web sitenizin verimini arttıracaktır.Bunun için de sizlere en güncel araçlarla stratejik seo rekabeti hizmeti sunuyoruz.

Web Sitesi Trafik Kalitesi

Google ve diğer arama makinalarından arama yapan milyonlarca tüketici, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmete ulaşmaya çalışırlar. Arama yaparken kullandıkları kelimelerin, sitenizde tanımlanmış içerikler ile eşleşmesi durumunda, aynı eşleşmeye sahip sektörünüzdeki rakip işletmeler ile birlikte potansiyel müşterinizi çekebilmek için son aşamaya gelmişsiniz demektir. İşte tam da bu aşamada Google sıralamaları yine SEO kalitenize göre yapmaktadır.

Aynı şekilde, yanlış yapılmış bir SEO uygulaması, işinizle alakalı olan ya da olmayan ancak hedeflediğiniz satışa ulaşmayacak talepleri de içeriyor olabilir. Bu nedenle, aramalardan gelecek olan ziyaretçi trafiği büyük olasılıkla müşteriye dönüşmeyecektir. Bununla birlikte dönüşüm oranlarınız düşecek, siteden hemen ayrılma oranınız artacaktır.

SEO ekibimiz, SEO hizmetini satışa çevirebilecek müşterileri sitenize çekmek için gerekli anahtar kelimeleri ve içerikleri doğru bir şekilde vurgulamanıza yardımcı olacaktır. Firmanız ile ilgili aramalar yapıldığında, önceliğimiz ve amacımız web sitenizi Google da üst sıralara çıkarmaktır. Web siteniz SERP'lerde ne kadar yüksekse marka değeriniz, işletmenizin değeri, bilinirliğiniz, satışlarınız o derece artacaktır.

Ölçülebilir Sonuçlar

Aylık olarak sunduğumuz, tüm verilerin temiz ve net bir biçimde ayrıldığı sayfalar halinde, şeffaf ve gerçek sonuçlar içeren SEO Sonuç raporlarımız ile şirketinizin gelişimini yakından takip edebileceksiniz. Coğrafi konum, trafik, kaynaklar, olası satış kaynakları, özel hedefler, dönüşüm oranı ve çok daha fazlası gibi bilgiler raporlarımız içerisinde yeni stratejiler geliştirmeniz üzere hazırlanmaktadır.

SEO Hizmeti Kapsamında Sunduklarımız

 • Web Sitesi Denetimi
 • Anahtar Kelime Araştırma
 • Anahtar Kelime Raporu
 • Anahtar Kelime Seçimi
 • Meta etiket Optimizasyonu
 • Sitemap.xml oluşturulması
 • Google My Business Kurulumu
 • Analiz ve Dönüşüm İzleme
 • Özel Hesap Desteği
 • Aylık Yatırım Getiri Raporu
 • Üstbilgi Etiket Optimizasyonu
 • Anahtar Kelime Sıralamaları
 • Anahtar Kelime İzleme
 • Anahtar Kelime Optimizasyonu
 • Yerel SEO Stratejisi
 • Yüksek Hacimli Anahtar Kelimeler
 • Etkili Backlink Oluşturma
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Sosyal Medya Sonuç Takibi
 • Rakip Analizi / İzleme

Özel SEO Paketleri

Sektör, kurumsal hedefler, hedef kitle gibi şirketler arası farklılık ve değişkenler nedeniyle sunmuş olduğumuz SEO hizmetleri tek bir yapıda sunulmamakta, özel olarak uyarlanmaktadır. Sizin için özelleştirilen SEO stratejileri, işletmenizin kurum, iş ve satış hedeflerine, bütçesine ve hedef kitlesine göre düzenlenmektedir.

SEO Süreci 5 Aşamadan OluşurEn iyi SEO Hizmeti için Doğru Adımlar

İşin Tanımı ve Analiz

Kurumunuzu, işinizi, hedef kitlenizi ve satış hedeflerinizi tanıyarak işimize başlıyoruz. Mevcut ise web sitenizin negatif ve pozitif yönlerini belirlemek üzere; içeriğini, aramalarla eşleştirilme oranlarını ve anahtar kelime yoğunluğunu analiz ediyoruz. Web sitesi yapımı tarafımızdan gerçekleştirilmiş ise bu aşama tasarım ve içerik yerleştirme sonrası test edilmektedir. Bir sonraki aşamada da hedef kitlenizin hangi anahtar kelimeleri kullanarak arama yaptıklarını, hangi anahtar kelimeleri kullanarak içerik oluşturmanın verimi arttıracağını belirlemek için "anahtar kelime araştırması" yapıyoruz.

Hedefler ve Strateji Geliştirme

Sitenizin kontrolü ve analiz süreci tamamlandıktan sonra, dönüşümü gerçekleştirmek için bir strateji geliştirmeye başlarız. Web sitenizin sayfalarını tek tek ele alarak, hedef kitlenizin en çok kullandığı kelimeler için Google arama sonuçlarında rakiplerinizden daha üst sıralarda yer almasını sağlayacak en iyi seo teknikleriyle yeniden düzenliyoruz. Bunu yaparken kullanıcı deneyimi gibi seo sıralamalarınızı etkileyecek faktörleri de gözetiyor, sadece yasal seo teknikleri kullanarak kurumunuzun ismini koruyarak işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kurulum

İnteraksiyon olarak, SEO hizmeti sürecinin önemini yüksek bulduğumuz kurulum aşamasında, işletmenize verilecek olan hizmetleri ölçümleneceği araçların kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Doğru araçları belirleyerek en doğru sonuçlara ulaşmayı hedefliyoruz. Gösterge yazılımları ve analitik ölçüm kodları gibi teknik SEO kapsamında bulunan uygulamaların kurulumlarını sağlayarak optimizasyonda başarı sağlayabilmek için işimize başlıyoruz

Optimizasyon

Optimizasyon, yani iyileştirme, sitenizin her bir sayfası içerisindeki her bir öğesinden, siteniz dışında sitenizi etkileyen unsurlar için yapılması gereken işlemler bütünüdür. Site içi ve site dışı olarak ayırdığımız bu aşamada; sitenizde bulunan içeriklerin kontrolü ve optimizasyonları ve backlink dediğimiz sitenize dışarıdan verilen bağlantıların kontrolleri ve optimizasyon stratejilerinin yürütülmesidir. Bu aşama kısaca, sitenizin mimarisini, kodunu, içeriklerini, aramalarla eşlemesini, anahtar kelime kullanım yoğunluğunu ve çok daha fazlasını iyileştirmek üzere temizleme ve gerekli yerlere ekleme işlemlerinden oluşur.

Sürekli Optimizasyon

İyi bir SEO hizmeti, yapılan işlemler sonrası, ölçümlerin sürekli olarak takibini, yapılan işlemlerin veriminin kontrolünü ve kalıcılığı sağlamak adına sürekli kontrolü gerektirir. Ölçümleri takip ederek ihtiyaç duyulduğunda içeriğinizin optimize edilmesi, site içi sürekli optimizasyon kapsamında blog oluşturma ve geliştirme, siteye dış bağlantılar sağlama, SEO hizmetimizin danışmanlık ve yeni stratejiler üretim aşamalarıdır. Bu aşamalar, web sitenizin en iyi performansı göstermesini sağlamak amacıyla, şirketiniz için kalıcı başarıyı oluşturma tavsiye edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sonuçlar

Ne tür raporlar sunuyorsunuz?

Web sitesi performans göstergeleri, organik web sitesi trafiği ve arama motoru sıralamalarında ayrıntılı olarak her ay raporlama yapıyoruz
İşlemler ne kadar sürüyor?

Google arama sonuçlarında ilk sayfaya ulaşmak 6-12 ay kadar sürmektedir. Düşük, orta yada yüksek olarak sektörünüzdeki rekabetin oranına, hedeflenilen anahtar kelimelerdeki rekabet yüzdesine bağlıdır. Bu süreçte her ay organik sonuçlarda ve trafikteki artışlarınızı raporlar halinde sunuyor olacağız.
Sosyal Medya Bağlantıları?

SEO hizmetimiz kapsamında bulunan sosyal medya bağlantıları aşaması, size kendi sosyal medya kampanyanızı seo stratejilerimiz dahilinde nasıl yürüteceğinizi öğretmek içindir. Bu işlem sonrası sosyal medya kampanyalarınızın SEO sonuçları üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu ölçümleyebiliyoruz. Sosyal medya yönetimi ise tüm sosyal medya hesaplarınızın eksiksiz ve kendi amaçları doğrultusunda ele almamızı sağlayacak ayrı bir hizmetimizdir.

Sözleşme ve Kurulum Ücretleri

Sözleşmeler ne kadar sürüyor?

SEO hizmeti sonuçlarımızın verimliliğini ölçümleyebilmeniz ve anlayabilmeniz sektörünüze göre 4 ay sürebildiğinden, ilk aşamada minimum 4 aylık bir sözleşme şartı sunuyoruz. İlk sözleşme süresi tamamlanmasının ardından, işletmenize aylık hizmet verilmektedir. Sözleşmemizi 1 ay önceden bildirmek şartıyla istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Son 1 aylık süreçte son raporlarımız sunulmakta ve hizmetiniz iptal edilmektedir.
Kurulum ücreti var mı?

Evet, ölçüm, analitik ve raporlama olmak üzere kayıt sistemimize entegrasyon için işletmeniz ile sözleşme bedeli karşılığında çalışmalarımıza başlıyoruz.
Başlamak ne kadar sürer?

Web siteniz yayında ise bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımızdan biri sizin için en iyi stratejiyi ve eylem planlarını oluşturacak ve size özel bir teklif sunmak için yardımcı olacaktır. Teklif sözleşmesine kaşeli ve yetkili imzalı onayınız ile birlikte yukarıda da belirtilen çalışma aşamalarımız sürecini başlatmış olacağız.

Servis ve Birlikte Çalışma

Hesabım üzerinde kim çalışacak?

Arama motorları konusunda uzman, optimizasyon eğitimi almış ve Google arama sıralamalarında yükselmenizi sağlayacak deneyimli ve uzman kadromuz projelerde bir bütün halinde çalışmaktadır. Ayrıca işletmenize özel olarak atanacak bir kişi ana irtibat noktanız olacaktır. Bununla birlikte kaliteyi ve verimi yükseltmek amacıyla size sunulacak raporların doğruluğunu da kontrol eden bir dizi onay sistemimiz de bulunmaktadır.
Anahtar kelimeleri belirleme

Öncelikle bir form yardımıyla işletmenizle ve departmanlarınızla ilgili temel stratejik bilgileri alıyoruz. Yüksek hacimli anahtar kelimeleri belirlemek üzere kelime araştırması yapıyoruz. Anahtar kelime araştırmalarında, sektörünüze özel sonuçlar alabildiğimiz ve aylık oranda yapılan arama sonuçlarını da listeleyebildiğimiz özel planlama araçlarını kullanıyoruz. Araştırmamızın tamamlanmasının ardından şirketinize önerilerimizi raporluyoruz.
Rekabetçi bir analiz

Firmanız için hedefleyeceğimiz anahtar kelimeleri belirledikten sonra, bu kelimeler ile yapılan aramalarda Google'ın ilk sayfasında çıkan rakiplerin web sitelerini inceliyor ve analiz ediyoruz. Bunu, web sitelerinin genel yapılarını ve stratejilerini kontrol ederek belirlediğimiz araçlar ile yaparız.
Web sitemde değişecekler

Web sitenizin fiziksel tasarımı haricinde, site içi SEO çalışmalarımız kapsamında, içeriğinize ait her metin, kodlama, etiket, görsel değiştirilebilmektedir. Ancak yapacak olduğumuz her değişiklik bilginiz dahilinde olması amacıyla öncelikle size rapor edilmektedir.
İçerik Metinleri

İşletmeniz ve departmanlarınızla ilgili temel bilgileri almamızı takiben bunları blog yazıları halinde hazırlayacağız. Bunu yaptıktan sonra bir takvim belirleyerek yazacağımız konuları planlayacağız. Bu yazılar web sitenizde yayınlanmadan önce tarafınızdan onaylanmalı, daha sonra yayına alınmalıdır. Optimize edilmiş blog ve içerik yazılarını hazırlama aşamasında konular araştırılmakta, belirlenmiş anahtar kelimelerle itina ile, dil bilgisi kurallarına uygun olarak yazılmaktadır.
İçeriğe katkıda bulunabilir miyiz?

Elbette, bahsedilmesi gereken konular, işlemler, operasyonel ayrıntılar, pazarlama ve satış standartlarınızı içeren bilgiler, yazmamızı istediğiniz her şeyi bize gönderebilirsiniz. İşletme standartlarınızı, fikir ve bulgularınızı, içeriğinizi en iyi hale getirmek için sitenize dahil edebiliriz.

Kurumsal seo hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Kurumsal SEO ile ilgili ön bilgi, ücretsiz Firma SEO raporu ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN