Sosyal Medya Stratejileri

sosyal medya danışmanlığı almak

Nasıl belirlenir, nasıl uygulanırSosyal Medya Stratejisi Nedir?

Hazırlayacağımız strateji, sosyal profillerinizin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya Hedefleri Nasıl Belirlenir ve Ulaşılır

Ülkemizde her 5 işletmeden 2'si sosyal medya kanallarının işlerine nasıl yardımcı olacağını halen bilmemektedir. Bunun temel nedeni, doğru hedef belirlemede eksikliğidir. Bir sosyal medya stratejisi oluşturduğunuzda, verimli sonuçlara ulaşabilmek için gerçek ve eksiksiz bilgiye sahip olmanız gerekmektedir.

Sosyal medya pazarlaması, Yatırım Getirisi (ROI - Return on Investment) gibi Temel Performans Göstergeleri (KPI - Key Performance Indicator)'ni de ölçmenin mümkün olduğu diğer dijital pazarlama türleri gibidir. Ancak doğru kaynaklara erişimi olmayan işletmeler için kolay olmayabilir.

Her adımda ulaşılabilir ve ölçülmesi kolay stratejik, işletmenize özel hedefler belirleyerek ve kaliteli sosyal medya içerikleri oluşturarak, işletmenizin sosyal medya pazarlama yolculuğunu en verimli hale getirmek için çalışıyoruz

Büyüme stratejinizle eşit odaklanılarak ilerletilecek bir sosyal medya stratejisi için; işletmenizin uzun vadeli vizyonuzu da belirleyerek, hedef kitlelerinizin, detaylarına kadar özenle kurgulanmış yaratıcı içeriklerinizle karşılaşmalarını sağlıyoruz. Tutarlı bir şekilde ilerleyebilmek için güçlü sosyal medya pazarlama hedefleri oluşturmanızı sağlıyoruz.

Hedefiniz; ister gelirinizi, ister markanızın sektörünüzdeki yerini ve etkisini ya da ister web sitenize gelen ziyaretçi sayısını arttırmak olsun, ve hatta sektörünüz ne olursa olsun, doğru stratejiler sizi hedefinize ulaşmaya yönlendirecektir. Temel hedeflerinizi güçlü bir şekilde belirleyerek bir yol haritası olarak kullanıyoruz

Hedeflerinizi belirlemenize yardımcı olurken:

İşletmeniz için hazırlayacağımız sosyal medya stratejileri ile :

Sosyal Medya Denetimi

Sosyal medya denetimi, markanızı temsil eden sosyal kanalların düzenli bir incelemesidir. Sosyal medya pazarlamanızın etkisini ölçebilmek ve verimini arttırmak üzere, aşağıdaki işlemleri uyguluyoruz :