SEO Kontrolü ve Analiz

web sitesi seo testi

Web siteniz beklentilerinizi karşılıyor mu?Ziyaretçiyi ve Geliri Artıran SEO Hizmetleri

-

Ticari olarak büyüme hedefliyorsanız, SEO yani arama motoru optimizasyonu web siteniz ve işletmeniz için verim sağlayacak bir strateji olacaktır. Nedeni ise çok basit; işe ve kazanca dönüşebilecek ziyaretçilerinizi hedefleyerek, Google da yaptıkları aramalarda sitenizi karşılarına çıkarıyoruz .

İnteraksiyon ile yapacağınız SEO çalışmaları, hedeflediğiniz kitlelerin sizi internette bulmasını sağlamak amacıyla anahtar kelime araştırması, içerik uygulaması ve benzeri bir çok uygulamayı içeren sayfa içi ve sayfa dışı SEO'yu içerir. Bununla birlikte SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz ve özel hesap yöneticiniz, çalışmaların istenilen performansa ulaştığından emin olmak üzere sonuçları analiz eder, size belirli aralıklarla raporlar.

SEO Analizi

Ticari hedefleriniz doğrultusunda güncel teknolojileri ve uygulamaları kullanarak, arama motoru organik sıralamanızı en üst düzeye çıkarmak ve sürekliliğini sağlamak için uzun vadeli uygulama planları yürütüyoruz. Önerilerimizi size sunmak üzere; üst düzey yazılımlarımızla, potansiyel SEO fırsatlarını belirlemek için rakipleriniz üzerinde ön içerik analizi yapıyoruz.

Bu çalışma ile birlikte sitenizde yaptığımız çalışma ile, içeriklerinizin, arama amacına ve işletme hedeflerine uygunluğu, sektörün trend konularıyla uyumluluğu ve anahtar kelime analizimize göre sınıflandırmasını yapar ve böylelikle en nitelikli trafiği doğrudan web sitenize yönlendirecek SEO dostu bir yapıyı oluşturmak için önerilerimizi sunarız.

SEO Analizi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Daha ayrıntılı bilgi, ücretsiz SEO raporu ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN