SEO Metin Yazarlığı

web sitesi içerk hazırlayan firmalar

Kaliteli İçerik Sıralamanızı YükseltirÇünkü Google tümünü okuyor

Günümüz internet arama motorları, site içeriğinde gelişi güzel ve sıkça geçen kelimeler içeren, doğru bilgi vermeyen web sitelerini arama sonuçlarında diğerlerinden ayırarak kullanıcılara güncel, gerçek ve faydalı bilgileri ulaştırmayı hedefliyor. 10-15 sene öncesinde olduğu gibi, bilgi ve anahtar kelime kirliliği ile "Google da üst sıralara çıkmak" artık mümkün değil. Bununla birlikte Google artık imla kuralları ve devrik cümle yapılarına kadar bütün içeriği teşhis edebilecek teknolojiye sahiptir.

İnternet varlıklarınızı arttırmak ve kullanıcılarınızın istek ve taleplerini karşılamak için, özel olarak tasarlanmış en son pazarlama tekniklerini içeren SEO uygulamalarını kullanan İnteraksiyon, yaratıcı ve kurallı yazım bilgisi ve dijital pazarlama konusunda eğitim almış metin yazarı kadrosu ile pazarlama hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

Arama motoru optimizasyonu düşünülerek hazırlanmış, hedef kitlelerle etkileşime giren ve Google arama sonuç sayfalarında üst sıralarda yer alan yüksek kaliteli, ilgi çekici içerikler web sitenizin en büyük ihtiyacıdır.

Hedef kitlenizin arama amaçları incelenerek oluşturulacak site içerikleri, ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürür ve web sitenizin sektörünüzdeki yoğunlukta kaybolmamasını sağlar. SEO içerik yazarlarımız, makale, teknik inceleme, video anlatımları, sosyal medya, ticari ve bilgilendirici aramalara kadar, hedef kitlenizin karşınıza çıkartacağı talepleri web sitenizden edinmelerini sağlamak için çalışır.

İçerik Araştırması

SEO çalışmalarımızda; mevcut ve geçmiş tüm içerikleriniz, arama amacına ve işletme hedeflerine uygunluğu, sektörün trend konularıyla uyumluluğu ve anahtar kelime analizimize göre sınıflandırır, internet üzerinde başka kaynaklarda bulunan kopyalarından arındırır ve böylelikle en nitelikli trafiği doğrudan web sitenize yönlendirecek SEO dostu bir yapıyı oluşturmak için optimize ederiz. Yeterli görülecek sayıda düzenleme ve revizyonun ardından, içeriğinizi yayınlanmaya hazır hale getiririz.

SEO Analizi

Ticari hedefleriniz doğrultusunda en son teknikleri kullanarak, arama motoru organik sıralamanızı en üst düzeye çıkarmak ve sürekliliğini sağlamak için uzun vadeli uygulama planları yürütüyoruz. SEO sektöründe üst düzey yazılımlardan yararlanarak, SEO ilerlemenizi ve yatırım getirinizi detaylandıran ölçüm raporlarıyla birlikte, potansiyel SEO fırsatlarını belirlemek için rakipleriniz üzerinde ayrıntılı içerik analizi yapıyoruz.

Medya SEO'yu Artırır

Güçlü SEO sonuçları elde edebilmek için güçlü içerikler oluşturmak gereklidir. Ancak web sitesi içeriğinizde sadece metin yeterli olmayacaktır. Arama motorları; video ve animasyonlardan yeni teknoloji özel formatlı görseller, infografik ve kliplere kadar görsel pazarlama öğeleri içeren web sitelerine daha önce yer vermektedir. Kurumsal tanıtım filmi ve işletmeniz için oluşturacağımız video, animasyon ve klipler ile web sitenizin içeriğini ve SEO gücünüzü arttırarak rakipler arasında öne çıkmasını sağlıyoruz.

Sosyal SEO Stratejileri

Alanında uzman ekibimiz, sadece içerik üretmiyor; yayınlıyor, tanıtıyor, takip ediyor, raporlayarak yeni stratejiler üretiyor. İnteraksiyon, web sitesi trafiği oluşturmak, marka bilinirliğini ve farkındalığını artırmak, sosyal bağlantıları geliştirmek, büyütmek amacıyla ve işletmenizin hedefleri doğrultusunda kampanyalar düzenler. Sosyal SEO stratejileri, web sitesi içeriğinizle bağlantılı olarak, potansiyel müşteriler hedeflerken işletmenizin internet varlıklarını da artırır.

SEO içerik üretimi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

SEO konusunda yaptığımız çalışmalar hakkında daha ayrıntılı bilgi, ücretsiz SEO raporu ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN