Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

sosyal medya reklam hizmeti almak

Hızlı Analiz, Hızlı SonuçlarYeni müşterilerle bağlantı kurun

Ücretli sosyal medya reklam kampanyaları, Google tıklama başına ödeme (PPC) reklamlarına göre daha ayrıntılı ve genişletilmiş avantajlar sağlar. Örneğin; Linkedin reklam kampanyası, belirlenmiş kelimeleri içeren, belirlenmiş özellikleri listelenmiş, belirli bir şirket veya kuruluşla ilişkisi olan kişileri hedefleyebilir. Facebook, belirlenmiş demografik hedefleri (coğrafi bölge, yaş aralıkları, cinsiyet, ilgi alanlarına sahip kişileri hedeflemenize olanak sağlar

Sosyal medya reklamcılığı, arama kelimelerini değil, arayanın özelliklerini hedeflemenize imkan tanıyarak hedef kitlenizi tamamen ve yeni bir şekilde genişletmenizi sağlayacaktır.

Yeni Müşterilere Ulaştırıyoruz

Sosyal medya platformlarında gerekli olan reklamcılık uygulamaları ve çalıştığımız firmalara en iyi sonuçları elde etme konusunda uzman olan sosyal medya reklamcılık ekibimiz, sosyal medya platformlarında reklam kampanyaları tasarlama, oluşturma, yürütme, analiz ve raporlama konularında firmalara hizmet vermektedir.

Ölçülebilen Sonuçlar

Sosyal medya reklamcılığı, dönüşümleri artırmanıza, takipçi kazanmanıza, farkındalığı artırmanıza, katılımı artırmanıza ve web sitenize hemen trafik çekmenize olanak tanır. Ekibimiz, topladığı verilere göre kampanyalarınızı düzenler ve reklam performanslarınızı arttırır. Sosyal medya reklam kampanyalarınızın etkisini ölçmenizi sağlamak için ayrıntılı raporlar sunar.

Ziyaretçilerinizi; yaş aralığı, coğrafik konumu, gelir düzeyi, çalıştıkları iş kolları, beceri, hobi ve ilgi alanları, satın alma geçmişleri, cihaz kullanımları ve türleri, işletmenizle geçmiş etkileşimleri, web sitenizi ziyaretleri gibi bir çok gruba göre hedefleyerek sosyal medya reklamlarınızı en verimli hale getiriyor, yeni kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Daha ayrıntılı bilgi, ücretsiz SEO raporu ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN