DEĞERLERİMİZ

1Değerlerimiz

Temel değerlerimiz sabit ve değişmezdir. Bunlar, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, tutarlılığımızı sağlayan ve büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan değerlerdir. Sahip olduğumuz değerlerden güç alarak ilerleyeceğimize ve başarılı olacağımıza inanıyoruz.

2Önce müşteri memnuniyeti

Memnuniyetlerini her şeyden üstün tuttuğumuz, taleplerine ve ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir. Mevcut ve potansiyel müşterilerimize kaliteli projeler ve verimli süreçler sunarak, marka değerimizi yükseltiriz.

Müşterilerimizle ilişkilerimizde kazan-kazandır ilkesini benimseriz. Hem müşterimizin hem de şirketimizin hakkını koruruz.

3Mükemmellik

Yılların getirdiği sağlam bir altyapı, yüksek eğitimli profesyonel iş gücü ile, her an yenilenme, gelişme ve geliştirme sürecinde olmayı hedefleriz.

4Vizyonumuz

Çok yönlü, deneyimli ve bilgili personeli ile saygın, müşterilere yönelik hizmetlerin tanımlanmasında, geliştirilmesinde ve yürütülmesinde istisnai yeteneklere sahip, sektöründe önde gelen bir hizmet sağlayıcı olmak.

5Misyonumuz

İnteraksiyon olarak ulusal ve uluslararası projelere imza atan, sektöründe öncü bir Türk şirketi olarak tanınacağız. Müşterilerimize uygun maliyetlerle yüksek kalitede hizmetler sunarken sektöründe en iyi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. Sektörümüzle bağlantılı finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden işlere de yatırım yapacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

6Karşılıklı saygı

Bireysel farklılıklara saygı gösterir, aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız. Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve yeteneklerimizi geliştiririz. Hepimizin başarısı şirketimizin başarısıdır.

7Sonuca odaklı sistem

Vizyon ve misyonumuza hizmet eden zorlayıcı hedefleri belirleriz. Sonuca ulaştığımız nokta; bizden beklenenin üzerinde ve bir öncekinden daha iyidir. Başarma azmimiz ve çalışkanlığımız ile yaptığımız işe yüreğimizi koyar, hedeflediğimiz sonucu aşarız. Performansımızı hem kendi içimizde hem de rakiplerimizle kıyaslar, her defasında daha iyisini hedefleriz.

8Sosyal sorumluluk

Türkiye’de pek çok şirketin tam anlamıyla kavrayamadığı bir bileşen olan “Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS)” katılımcısı olmak, toplumda öncelikli hassasiyetlere dikkat çekmek ve çözüm bekleyen problemler ile ilgili farkındalık yaratmak, çözümler bulmak adına gerçekleştirilen projelere katılmak.

9İş hayatı özetimiz

» Web tasarım ve yazılım projelerimizde mükemmellik için çaba harcamak
» Kaliteli sonuçlar elde etmek amacıyla yüksek teknolojili çözümleri sağlamak
» Müşterilerimizle profesyonel iletişim kurmak ve ilişkilerimizin uzun soluklu olmasını sağlamak üzere güçlü bağlar oluşturmak, açık, net ve dürüst olmak
» Tüm müşterilerimize ücretsiz teknik danışmanlık vermek
» Müşterilerimizin hedef ve hayallerini gerçekleştirmek üzere yardım etmek
» Güncel web tabanlı teknolojilerin tasarım, yazılım ve entegrasyonunda planlı olmak
» Web tasarımı ve yazılım projelerimizde mükemmellik için çaba harcamak
» Sıkı çalışmak, çalışma hayatından keyif almak, ancak işin hayatımızın sadece bir parçası olduğunu bilerek, diğer önemli değerlerimizle uyumunu sağlamak
» Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak