Emlak Yazılımı

emlak web sitesi yapan firmalar

Emlak ofis yazılımı

Emlak portföyünüzü kolayca aktarabileceğiniz ve yönetebileceğiniz bu sistemde, ofisinizde çalışan her personel için ayrı hesap açarak hem kendi portföylerini yönetmelerini sağlayabilir, hem de kendi ana yönetici hesabınızla işlemleri kontrol edebilirsiniz. Gayrimenkul ile ilgili tüm özellikleri (oda, mutfak, banyo, salon sayıları, bina kat sayısı, bina yaşı, ısıtma sistemleri, ek özellik maddeleri vb.) dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bu sistemde aynı zamanda üstlenmiş olduğunuz gayrimenkulün sahibi, kiracılar, mal sahipleri, alıcılar gibi çeşitli kategorilerde toplayabileceğiniz müşteri yönetimi, harcama ve gelirlerinizi tutabileceğiniz bir ön muhasebe modülü de bulunmaktadır. Bu sisteme Konut Projeleri ve Firma Reklam bölümleri de eklenerek sistem son derece kullanışlı ve zengin içerikli bir hale getirilmiştir.

Bu sistem ile site kullanıcılarınız kendi portföylerini girerek web sitenizi zenginleştirecek ve giderek daha geniş içeriğe sahip olan siteniz, arama makinelerinde (Google, Yandex, Mynet vb.. ) daha üst sıralara çıkacaktır. Web tasarımı sürecinde eklenebilecek vitrin ilanları, acil ilanlar, flash ilanlar, haftanın ilanları gibi bölümlerde kendi ilanlarınızı yayınlayarak diğerlerinden ayırabilir, öncelikli ilanlar olarak atayarak arama sonuçlarında ilk sayfalarda yayınlanmasını da sağlayabilirsiniz. Sahibinden girilecek olan ilanlarda ise portföyün tarafınızdan pazarlanma ihtimalini de yaratabilirsiniz. Her geçen gün artacak olan üye sayınız ile sitenin çeşitli bölümlerinde reklamlar yayınlayabilir, sitenizi bir reklam portalı olarak da kullanabilirsiniz. Sistem tamamen SEO (Arama Makinaları Optimizasyonu) uygulamalıdır.

Yukarıda anlatılmış olan Üyelik Sistemi Entegreli Emlak Portalı özelliklerine ek olarak bu sistemimizde; Kurumsal Üye olarak sisteme giriş yapan üyelerinize sizin belirlemiş olduğunuz ücretsiz ilan girişi kredisinin bitimi ile birlikte, ilan girebilmeleri için gerekli olan kredileri siteniz üzerinden kredi kartı bilgileri ile satın almalarını sağlayabilirsiniz. Bunun için anlaşmalı olduğunuz bir banka ile Sanal Pos anlaşması yapmanız yeterlidir. Bu uygulamada bankalar tarafından sağlanan 3D Secure Sistemi yazılıma eklenmekte ve kredi satın alacak kullanıcı ile banka arasında yapılacak olan işlem sonucu, işlemin güvenliğini banka üstlenerek size yapılan işlemin sonucu bildirilmekte, işlem onaylanmış ise ödeme miktarına denk gelen kredi sayısı kullanıcının hesabına eklenmektedir.

Emlak yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Emlak ofisi web sitesi hakkında daha ayrıntılı bilgi ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN