Araç Kiralama Sitesi

araç kiralama sitesi yapan firma

Oto Galeri Sitesi

Kiralık araç portföyünüzü yönetebileceğiniz bu sistemde, ayrı hesaplar açarak firma yöneticilerinizin kendi portföylerini yönetmelerini sağlayabilir, kendi ana yönetici hesabınızla işlemleri kontrol edebilirsiniz. Şube ve bayi olarak da işlem yapılabilen bu sistemde, filo kiralama ve araç kiralama işlemleri formlar yardımıyla otomasyona dönüştürülmüştür. Araçların uygunluk tarihleri arasında arama yapılabilen araç kiralama sitesinde, marka, model, alış ve teslim yerleri firmanıza ve bulunduğunuz bölgeye göre özelleştirilebilmektedir.

Portföy yönetim sistemi ile kullanılan bu sistem, vasıta türü, marka, model, fotoğraf, video ve tüm ayrıntılı özellikleri girilen araçların kontrolünü sağlamaktadır. Ana yönetici tarafından tüm kullanıcılar ve sistem ile ilgili tüm özellikler özelleştirilebilmektedir. Sitenizde hızlı arama ve gelişmiş arama özellikleri ile listelenen portföyleriniz, her biri için tüm özellikleri gösterilen araç bilgi sayfanız, bilgi sayfalarının sonunda yer alan hızlı iletişim formu ile ziyaretçinizi takip edebilir, incelediği araçları panelinizden listeleyerek seçenekler sunabilirsiniz. Sistem SEO (Arama Makinaları Optimizasyonu) uygulamalıdır.

Sınırsız sayıda galeri ve araç sahibinin kullanacağı, sitenizi ve servislerinizi ücretli / ücretsiz olarak kullandırabileceğiniz araç portalıdır. Oto galeri sitesinin tüm özellikleri ile birlikte bir eticaret sistemi ile üyelik ve servisleri satışa sunulan sistem banka ve sanal pos ile ödemeleri hesabınıza aktarmaktadır. Tasarımı güncelleştirilebilen sistem arama makinalarına uygun yazılmaktadır.

Araç Kiralama Sitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Araç Kiralama Sitesi hakkında daha ayrıntılı bilgi ve danışmanlık için 0216 504 66 34 numaramızı arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN