E-TİCARET YAZILIMI

E-Ticaret Yazılımı

Teknoloji konusunda dünyayı biraz da geriden takip eden ülkemizde dahi, elektronik ticaret yoluyla elde edilen cirolar, bütün kurumların ilgisini bu alana çekmiştir. Satıcı açısından elektronik ticaretin en önemli avantajı ulaşılabilecek insan sayısının "sınırının", internet kullanıcı sayısı olmasıdır ki bu sayı Türkiye'de ise 7 milyonu geçmiştir.

İnternet aracılığıyla hızla büyüyen, küreselleşen, katılanların sayısının her geçen gün arttığı e-pazaryerleri, satış işlemlerini hızlandırarak iş ve işlem sürelerini en kısa sürede ve en az giderle olabilecek en az süreye indirgemekte hatta çoğu kez ortadan kaldırmaktadır.

Hazırladığımız anahtar teslim E-Ticaret projeleriyle, her türlü kategoride ürününüzü tanıtabileceğiniz, satabileceğiniz, satış sonrası gerçek zamanlı sipariş takibi ve ürün stok kontrollerini yapabileceğiniz, abonelik sistemiyle üye olan kullanıcılara özelleştirilmiş servisler sunabileceğiniz, kampanyalar düzenleyip duyurularını yapabileceğiniz, sadece sizin veya yetkilendirdiğiniz kullanıcıların erişimine açık olan yönetim panelinden her türlü ürün ve kullanıcı işlemlerini yapabileceğiniz, güvenliği uluslararası sertifikalarınca sağlanan bir platforma sahip olacaksınız.

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.