BİZ KİMİZ

Biz Kimiz

İnteraksiyon 1998 tarihinden bu yana İstanbul'da kurumsal internet hizmeti vererek sektöründe önde gelen web tasarım firmaları arasında yerini almıştır. Türkiye'de internet ve bilgisayar teknolojisinin yerleşme sürecinde küçük, orta ve büyük ölçekli sayısız firmaya web tasarımı hizmeti veren İnteraksiyon, bu firmalara teknoloji ve internet reklamları konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

İnteraksiyon, proje çalışmalarını; müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak amacıyla, eğitim, hizmet ve destek olarak üç ayrı planda yapmaktadır. Yapılan çalışmanın içeriği ve proje sisteminin nasıl çalıştığına dair 'bilgilendirme', proje kontrolünü öğrenmek isteyen müşterilerine proje 'eğitimi' vermek ve işleyiş esnasında reklam 'desteği' sağlamak kaliteli hizmet planımızın temel başlıklarıdır.

İnteraksiyon; hizmet kalitesini arttırmak amacıyla, müşterileriyle, belirlenen aralıklarla toplantılar gerçekleştirmekte ve internet üzerinde reklam ve tanıtımlarının nasıl daha mükemmel hale gelebileceği konusunda müşterileriyle görüş paylaşımı ve fikir alışverişinde bulunmaktadır. Bu toplantılarda; proje istatistikleri ve tüm doneler ayrı ayrı değerlendirilip yapılacak çalışmalar ile hedeflenen kitleye en kısa zamanda, '0' hata ile ulaşmak amaçlanmaktadır.

İnteraksiyon, internetin kurumsal kullanımı ve kuruma yarar sağlayabilecek tüm faktörler konusunda firmaları bilgilendirerek, kurumu potansiyel müşterileriyle bir araya getirmek üzere iddialı çalışmalar yapmakta ve sonuçlarını profesyonel metodlarla değerlendirerek kurumun yeni stratejiler geliştirmesine yardımcı olmaktadır. Amacımız, gelişen teknolojiyle birlikte, ölçek ayırt etmeksizin Türkiye'deki kuruluşlara konularımızla ilgili gerekli hizmeti kaliteli bir biçimde sunmaktır. Hizmetlerimizde kaliteyi arttırmak üzerine çalışmalarımız devam edecektir.